INŻYNIER ELEKTRYK

W Ecointegral Project Polska sp. z o.o. realizujemy naszą pasję do nowoczesnych rozwiązań w zakresie inżynierii energetycznej, które chronią naszą planetę i poprawiają jakość życia jej mieszkańców.  W związku z rozwojem naszej firmy poszukujemy kandydata z doświadczeniem w realizacji projektów elektrycznych na stanowisko:

Miejsce pracy: Kraków

CO CI OFERUJEMY:

– możliwość rozwoju w firmie z wieloletnim doświadczeniem na rynku energetycznym

– stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

– profesionalne wsparcie podczas wdrożenia do pracy

– atrakcyjne wynagrodzenie

CZEGO OCZEKUJEMY OD CIEBIE:

– wykształcenia wyższego elektrotechnika, elektroenergetyka lub pokrewne

– min. 2 lata doświadczenia jako elektryk

– znajomości języka hiszpańskiego (warunek konieczny)

– znajomości języka angielskiego (mile widziane)

– znajomości środowiska AutoCAD, Office

– umiejętności projektowania instalacji elektrycznych

– mile widziane prawo jady kat. B

TWOJE ZADANIA:

– projektowanie instalacji elektrycznych

– budżetowanie projektów

– planowanie i kontrola projektów

– tworzenie raportów technicznych

– uczestnictwo w spotkaniach służbowych

Chcesz dołączyć do naszego zespołu? Prześlij Twoje CV na adres: rekrutacja@ecointegral.com

#elektryk, #elektrotechnika, #zrodlaodnawialne, #fotowoltaika, #hiszpanski, #inzynier, #energetyka

Contenido de la caja

Empleado/a

0 personas a cargo

CZAS TRWANIA 6 MIESIĘCY

Jornada completa

Kraków