Ecotalent

W Ecointegral stawiamy na zmianę i innowacje poprzez inżynierię i szukamy młodych, utalentowanych, ambitnych i zainteresowanych rozwojem w środowuskcu technologicznych osób, dokładnie takich, jak Ty. Nasz program staży pozwala studentom i absolwentom poznać z bliska życie w Ecointegral, różne projekty i obszary, które składają się na naszą firmę. Możemy zaoferować Ci nieskończone możliwości!Jeśli masz zamiłowanie do inżynierii, pozytywne nastawienie i chętnie się uczysz, Ecointegral to miejsce dla Ciebie. Ecotalent to znacznie więcej niż program staży, to program rozwoju osobistego i zawodowego dla osób kochających inżynierię.

En Ecointegral apostamos por la transformación y la innovación a través de la ingeniería y buscamos jóvenes como tú, con talento, ambición e interés en crecer en un entorno tecnológico y colaborativo.

Saber más…

Nuestro programa de prácticas becadas permite a estudiantes y recién titulados conocer de primera mano la vida en Ecointegral, los diferentes proyectos y las distintas áreas que componen nuestra empresa. ¡Tenemos infinidad de posibilidades esperándote!

Si tienes vocación por la ingeniería, actitud positiva y entusiasmo por aprender, Ecointegral es tu sitio. Ecotalent es mucho más que un programa de prácticas, es un programa de desarrollo personal y profesional para personas que amen la ingeniería.

growth

MOŻLIWOŚĆ ROZWOJU

Naszym celem jest to, abyś mógł rozwijać się razem z nami. Bezpośrednio dowiesz się, jak działa nasza firma, będziesz mieć kontakt z rzeczywistością środowiska biznesowego i zastosujesz w praktyce wiedzę zdobytą na uniwersytecie. Chcemy, żebyś uczestniczył i angażował się w prawdziwe projekty inżynierskie, podejmował inicjatywę i działał niezależnie tak, aby Twój staż pozwolił Ci w pełni rozwinąć skrzydła.

metronome (1)

W SWOIM TEMPIE

To Ty decydujesz, kiedy chcesz zakończyć program stażu. Nasz program jest otwarty przez cały rok, co pozwala na elastyczność w zakresie rejestracji, dzięki czemu będziesz w stanie w pełni wykorzystać doświadczenie u nas.

team

W TOWARZYSTWIE

Możesz na nas liczyć przez cały czas. Chcemy, abyś jak najlepiej wykorzystał czas z nami, abyś miał zespół opiekunów i mentorów, którzy przyjmą Cię od pierwszego dnia, ułatwiając poznanie i integrację z zespołem. Będziesz miał nauczyciela odpowiedzialnego za nadzór i doradztwo, wspierającego Twój rozwój techniczny i osobisty.

thought

TWOJA PRZYSZŁOŚĆ

Nasz program staży ma za zadanie otworzyć Ci nowe drzwi. Dlatego naszym głównym celem jest, aby doświadczenie z nami pozwoliło Ci zdobyć wiedzę i umiejętności przydatne w przyszłej karierze zawodowej. To także świetna okazja, aby być częścią Ecointegral. Po ukończeniu i odbyciu stażu będziesz mieć wspaniałe możliwości dołączenia do naszego zespołu.

UCZESTNICTWO W ECOTALENT

Wypełnij formularz i załącz swoje CV poniżej.
Odpowiemy najszybciej jak to możliwe.