NASZA FIRMA

Kim jesteśmy

Jesteśmy niezależnym przedsiębiorstwem świadczącym profesjonalne usługi, które od ponad 20 lat w roli inżyniera uczestniczy w ważnych projektach dotyczących infrastruktury energetycznej i telekomunikacyjnej. Mieliśmy zaszczyt współpracować w tym czasie z dużymi firmami w zakresie transformacji technologicznej naszego obszaru i w ten sposób każdego dnia przyczyniamy się do ochrony naszej planety i poprawy życia ludzi.

NASZE FILARY

TO NA NASZEJ KULTURZE I STRUKTURZE OPIERAMY WSZYSTKIE DECYZJE

PASJA

Działamy z pełnym przekonaniem, że każdy krok jest postępem w kierunku przyszłości nas wszystkich.

ZAANGAŻOWANIE W SPOŁECZEŃSTWO

Generujemy bogactwo dla społeczeństwa, tworzymy stabilne i wysokiej jakości miejsca pracy oraz promujemy ideę równych szans.

WSZECHSTRONNOŚĆ

Jesteśmy elastyczni i dostosowujemy się w każdym naszym projekcie, aby uzyskać jak najlepszy rezultat.

LUDZIE JAKO ZALETA

Naszym najważniejszym zasobem są osoby, które są utalentowane, zmotywowane i potrafią pracować w zespole. Promujemy rozwój społeczny i zawodowy naszego zespołu.

BLISKOŚĆ

Klienci są nam bliscy, dlatego traktujemy ich w indywidualny sposób i zapewniamy spersonalizowaną obsługę.

DOSKONAŁOŚĆ

Świadczymy wysokiej jakości usługi poprzez wysoki poziom doskonałości zawodowej i technologii, utrzymując wymagania dotyczące szkolenia osobistego i zawodowego.

Założyciele Ecointegral rozpoczęli swoje doświadczenie w sektorze telekomunikacyjnym w 1995 roku, jako niezależny uczestnik we wdrożeniu pierwszego operatora oferującego telefonię komórkową w Hiszpanii, a od 1996 roku w sektorze wiatrowym jako część jednej z pionierskich firm w Hiszpanii poprzez promocję i udział w projektach i budowie parków.

 

W 1999 r. narodziła się firma Ecointegral z misją zapewnienia niezależnych profesjonalnych usług wysokiej jakości w zakresie inżynierii w kilku obszarach specjalizacji dla sektorów energii, telekomunikacji i ochrony środowiska; początkowo firma działała w sektorze energetyki wiatrowej i dystrybucji energii elektrycznej, a także współpracowała przy wprowadzeniu trzeciego operatora telefonicznego w Hiszpanii.

 

Od samego początku dział ds. ochrony środowiska zapewnia ocenę wpływu, oddziaływania na środowisko i inne konsultacje związane ze środowiskiem dzięki współpracy uznanych ekspertów w swoich dziedzinach i integracji różnych dyscyplin w rygorystycznych i wysokiej jakości pracach.

 

Od dnia, kiedy została założona, firma Ecointegral utrzymuje polityki w zakresie jakości, niezależności i elastycznej obsługi klienta, co prowadzi do wzrostu uznania i reputacji w sektorach, w których prowadzi działalność i zaufania klientów, wśród których znajdują się wiodące firmy w różnych sektorach.

Obecnie Ecointegral Ingeniería jest nowoczesną i dobrze zorganizowaną firmą świadczącą profesjonalne usługi, z doświadczonym zespołem i niezbędnymi środkami potrzebnymi do tego, aby móc zaoferować solidne i konkurencyjne usługi inżynieryjne, doradcze i zarządzania w sektorach:

Transport i dystrybucja elektryczna

Sektor wiatrowy

Sektor fotowoltaiczny

Operatorzy telekomunikacyjni

 

Ecointegral nie produkuje, nie instaluje ani nie buduje, a zapewnia wartość dzięki wiedzy i doświadczeniu w projektowaniu, obliczaniu, zarządzaniu i kontrolowaniu, czy wszystko to, co zostało nabyte, wyprodukowane, zbudowane i zainstalowane optymalnie spełnia potrzeby projektów i działań naszych klientów, zaspokajając ich oczekiwania i maksymalizując ich wyniki. Naszymi klientami są zazwyczaj średnie lub duże firmy (głównie przedsiębiorstwa użyteczności publicznej, operatorzy, programiści, promotorzy, inwestorzy...), które muszą obejmować szerokie spektrum profesjonalnych usług i zapewnić wymagający program terminów i jakości rozwoju swoich działań. Pracujemy z pasją, odpowiedzialnością i zaangażowaniem, aby nie tylko być usługodawcą, ale stać się dla naszego klienta doskonałym partnerem w osiąganiu celów.

previous arrow
Slayer1
a
Alberto Molina Espino

Technical Engineer Manager
Endesa Distribución

"Ecointegral offered me a great opportunity, it has been very intensive and provided a quick progression. They trusted me to meet the needs derived from business growth and I had to develop unknown capabilities. Thanks to this opportunity I discovered other professional tasks that I also like, such as project and people management.
At Ecointegral I have obtained experience and professional maturity, key skills in my new position at Endesa Distribution, a global multinational. I will always be grateful to Ecointegral for my profesional development."

Slayer1 - copiar
a
Jose Maria de Juan Rodriguez

Delegate in Andalusia of Naturgy Renovables (until 2/2020)

"Ecointegral Ingeniería, S.L. has collaborated with the Naturgy group in the origin, processing, negotiation, development and execution of the renewable projects of the mentioned energy group in Andalusia during the last 10 years. I can affirm emphatically and with full knowledge - in my position as Naturgy Renovables Delegate in Andalusia. S.L.U. (until February 2020) - that professionalism, excellence and experience, technical capabilities, customer orientation, responsibility, dedication and meeting deadlines have always been a constant in the performance of all professionals at Ecointegral Ingeniería, S.L.; all together with their undoubted human qualities, make them worthy of absolute trust. My intense and extensive experience as a client allows me to qualify it, without a doubt, as a benchmark company in the renewable energy sector.".

next arrow

CHCESZ Z NAMI PRACOWAĆ?

ECOINTEGRAL INGENIERÍA

Gdzie nas znajdziecie?